Новости

Құрметті мектеп оқушылары мен колледж түлектері! 10-12 сынып оқушылары мен колледж түлектері арасында өтетін ҚБТУ

Үстіміздегі жылдың 6 ақпанында ҚБТУ ректорының KBTU ALUMNI Түлектер қауымдастығының кеңесімен алғашқы бетпе-бет кездесуі өтті.

Академик Шахмардан Есенов атындағы ғылыми-білім беру

ҚБТУ оқытушылары Исахов Асылбек Абдиашимович және Кулпешов Бейбут Шайыкович «Жоғары оқу орнының үздік оқытушысы» атағына ие болды.

Список претендентов на высвободившиеся места ГОГ

ҮЗДІК СТАРТАП ИДЕЯЛАР КОНКУРСЫ

ҚБТУ-дың мемлекеттік жалпы білім беру гранттары бойынша бос орындарға конкурс жарияланады!

Тағы бір керемет жаңалық! ҚБТУ білім беру бағдарламалары "Атамекен" ҰКП білім беру бағдарламаларының ТОП рейтингісіне енді!

ҚБТУ-да ауған студенттерін оқыту перспективалары

25 қарашада ҚР Білім және ғылым министрлігінің қолдауымен Clarivate Analytics компаниясы өткізетін Ғылым көшбасшысы - Web of Science Awards

Халықаралық Экономика Мектебінің түлектеріне диплом тапсыру '2020