Оқуды жалғастырғысы келетіндер үшін 2019 жылдың күзінде 6M070600 «Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау» факультеті бағытынан,  магистратуратураның ашылуы туралы хабарлауға қуаныштымыз, бұл студенттерге мансаптық мүмкіндіктер ашады.Оқу мен жұмысты ұштастыру үшін жаттығу кешке жүргізіледі.

Оқу барысында магистранттар пайдалы қазбалар кен орындарын барлау, барлау және барлаудың заманауи геологиялық және геофизикалық әдістерімен, геологиялық барлауды жүргізудің негізгі әдістерімен, геологиялық, геохимиялық, геофизикалық және басқа деректерді жинау, талдау және жинақтау әдістемесімен, барлауды ұйымдастыруды реттейтін нұсқаулықтармен және нормативтік құжаттармен танысады. жұмыстары және т.б.

Магистратура студенттерге кен орындары мен көмірсутек кен орындары, барлау геологиясы, геохимия, геофизика және геостатистика саласында тереңірек аудандарда білім алуға, сонымен қатар оларды кен орындары мен энергетикалық ресурстарды іздестіру, барлау және бағалауда қолдануға мүмкіндік береді. Геологиялық және геофизикалық ақпараттардың көп мөлшерін талдауға және оларды басқаруға, геологиялық ортаны модельдеуде бағдарламалық қамтамасыз етуді қолдануға ерекше көңіл бөлінеді.

Көбіне магистрлерге тәуелсіз оқу және ғылыми-практикалық тәжірибе беріледі. Магистранттар емтихандарды сәтті тапсырып, магистратураға оқуға түсіп, траекторияны өзгерте немесе жалғастыра алады. 6M070600 «Геология және пайдалы қазбалар кен орындарын барлау» магистрлік бағдарламасы аясында сіз үш мамандықтың біреуін таңдай аласыз:

• Мұнай және газ геологиясы

• Қатты пайдалы қазбалар геологиясы

• Пайдалы қазбалар кен орындарын іздеу мен барлаудың геофизикалық әдістері