2019 жылдың жазында Назарбаев Университетінің кітапханасы « Famous Kazakhstani Poets/Writers » бейне байқауын жариялады. Байқаудың мақсаты мен міндеттері:

• Кітапханашының ақпараттық және шығармашылық мәдениетін жетілдіру, жеке тұлғаның шығармашылық қасиеттерін дамыту; Ақпараттық технологияларды қолдана отырып іздену және дизайнерлік қызметке қызығушылықты дамыту;
  • Кітапханашылардың бейнелер жасау дағдыларын жетілдіру;
  • Позитивті бағытталған шығармашылық қызметті насихаттау;
  • Кітапхана оқырманының назарын аудару және БАҚ құруға қатысу;
  • Қазіргі заманғы технологияларды қолдана отырып, белгілі қазақ ақын-жазушыларының мәдениеті туралы ақпарат тарату;
  • Оқырмандардың шығармашылық байланысын ұйымдастыру.
  • Байқау шартына сәйкес оқырман келесі қазақтың белгілі ақын-жазушыларының шығармаларын оқиды:

• Мағжан Жумабаев
  • Бейімбет Жармағамбетұлы Майлин
  • Ильяс Жансугуров
  • Мұқағали Мақатаев
  • Жүсіпбек Аймауытов
  • Байқауға ҚБТУ ғылыми кітапханасы белсенді қатысты. Ол студенттердің, кітапхана қызметкерлерінің қатысуымен әр түрлі жанрдағы бес бейнеролик жасады.

Көруіңізден ләззат алыңыз.