Құрметті ҚБТУ фокустық мектептерінің түлектері: Назарбаев Зияткерлік мектептері, "Білім-Инновация" ХҚҚ, Республикалық физика-математика мектебі, "Мирас" халықаралық мектебі, "Арыстан" мамандандырылған лицейі, TAMOS Education және Алматы халықаралық мектебі.

Аталған мектептердің түлектері пәндерді қайта есептеу негізінде оқытудың қысқартылған түрі бойынша 3 жыл ішінде ҚБТУ-да бакалавриат бағдарламасын аяқтай алатыны сіздерге белгілі.

- Бір пәнді қайта есептеу - 18 000 теңге;

- Транскриптке Pass бағасы қойылады, GPA-ге әсер етпейді;

– Есептелетін пәндер саны - 8-ден 12-ге дейін.

Қайта есептеу халықаралық сертификат (КХЕК (Кембридж университетінің Халықаралық Емтихан Кеңесі), IB, AP) және ҚБТУ кешенді емтиханы бойынша жүзеге асырылады.

Ағылшын тілінен қайта есептеу IELTS және TOEFL сертификаты негізінде жүзеге асырылады.

Егер сіз қысқартылған оқу бағдарламасы бойынша оқығыңыз келсе сауалнаманы толтыруды сұраймыз.

Осы бағдарлама бойынша сіз тек өз қалауыңыз бойынша оқи аласыз. Бағдарламаны өту міндетті емес.

Барлық сұрақтар бойынша:

Амангелді Айгерім Әбдіғалиқызы - Базалық факультет деканатының бас менеджері

8 727 357 42 50 (іш. 402)

Айдарханова Назым Ермекқызы - Ақпараттық технологиялар факультетінің бас менеджері

8 727 357 42 20 іш. 342

Ойшыбаева Алтынай Қуатқызы - Математика және кибернетика ғылыми-білім беру орталығының менеджері

8 727 357 42 25 іш. 319