Халықаралық MBA (IMBA) екі дәрежелі бағдарламасы ҚБТУ мен Халықаралық менеджмент мектебі (ISM) студенттеріне ең жақсы халықаралық компанияларда іскерлік мансапта жүру үшін қажетті озық білім мен тәжірибені ұсынады.

ISM MBA бағдарламалары QS Global MBA рейтингінде ТОП 151-200 қатарына кіреді және ACBSP (Аккредиттеу кеңесі, Бизнес мектептер мен бағдарламалар үшін кеңес, АҚШ) және IACBE (Халықаралық Бизнес білім беру аккредиттеу кеңесі, АҚШ) аккредиттелген.

IMBA екі дәрежелі бағдарламасы дәстүрлі МВА-ның барлық академиялық қатаңдығын ұсынады, сонымен қатар әртүрлі елдердің мәдениеттері мен заманауи бизнесті жүргізетін халықаралық тәжірибені ескереді.

Бағдарлама туралы мәліметтер

Орналасқан жері: Алматы және Париж

Режим: онлайн және жеке қабылдау

Онлайн-курстар аудиториялық және өзіндік жұмыс (аралас оқыту) форматында өтеді

Бағдарламаның ұзақтығы: 15 ай, оның ішінде 10 ҚБТУ модулі Алматыда және 6 ISM модулі Парижде (мамыр-шілде) немесе онлайн режимінде.

ISM модульдері 2 нұсқаны ұсынады: 1) 6 онлайн курс, және 2) 3 онлайн курс және Париждегі 3 күндізгі курс.

Әр курс таңертеңгі 9.00-ден кешкі 18.00-ге дейін 3 күндік қарқынды семинар түрінде өтеді.

Диссертация: ҚБТУ және ИСМ оқытушыларының жетекшілігімен бірлескен жұмыс (топтық жобалар) Барлық талаптарды сәтті орындағаннан кейін студенттер ISM Халықаралық іскери әкімшілік магистрі және ҚБТУ іскерлік әкімшілік магистрі дипломдарын алуға құқылы.

Оқу тілі: ағылшын

Оқушылар саны: кем дегенде 12 адам

Құны:

1) ҚБТУ бағдарламасы + Интернеттегі 6 ISM модулі 3 000 000 теңге.

2) ҚБТУ бағдарламасы + 3 модуль онлайн және 3 модуль Париждегі ISM 3 400 000 теңге

Байланысуға:

тел: 8 727 357 42 63