MBA БАҒДАРЛАМАЛАРЫ ТУРАЛЫ

ҚБТУ Бизнес мектебінің МВА бағдарламалары студенттерді жетекші лауазымдарға оқытуға және дайындауға бағытталған. Біз трансұлттық мәдениетті түсіну және жаһандық көзқарас сияқты дағдыларды дамытып, дамытып отырамыз, және бизнестің кез-келген саласында кездесетін күрделі мәселелердің шығармашылық және ұтымды шешімдерін табу дағдыларын дамытамыз. Біздің түлектер стартаптардан бастап көпұлтты компанияларға дейінгі барлық көлемдегі бизнесті тиімді басқаруды және компанияларды сәттілікке жетелейтін стратегияларды жүзеге асыруды біледі.

ҚБТУ MBA БАҒДАРЛАМАЛАРЫНЫҢ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ

• негізгі және арнайы пәндерден тұратын прогрессивті оқу бағдарламасы;

• жоғары білімі және кәсіби тәжірибесі бар халықаралық оқытушылар құрамы;

• кәсіби байланыстар мен таныстарды құру мүмкіндігі;

• Бір уақытта оқып, жұмыс істей білу - тәжірибені біріктіру және іскерлік көкжиегін кеңейту;

Bloomberg кәсіби зертханасы

ҚБТУ бүкіл әлем бойынша қаржы мамандары банктерде, инвестициялық компанияларда және корпоративті бөлімшелерде қолданатын BloombergProfessional - ғаламдық нақты уақыттағы деректерді және талдаулар платформасын орнатқан Қазақстандағы алғашқы университет болды.

Зертхана студенттерді нарықтық зерттеулер, қаржылық талдау, тәуекелдерді талдау және деректерді талдау сияқты әр түрлі салалардағы жетістіктерге дайындауға көмектеседі.

EMBA мұнай және газ

EMBA корпоративті бағдарламасы мұнай-газ саласына қатысты маңызды мәселелер бойынша бизнестің жетістігі үшін мамандандырылған түсінікті дамыту арқылы қатысушыларды мансаптық өсуге дайындауға бағытталған. Кәсіпкерліктің негізгі мәселелеріне сүйене отырып, мамандандырылған зерттеу бағыттары геология негіздерін, салаға, мұнай-газ активтеріне, жобаларды басқару мен бағалауға әсер ететін негізгі геосаяси мәселелерді бағалауды қамтиды.

Бағдарлама

EMBA бағдарламасы негізгі модульдерден (3 модуль), мұнай-газ саласындағы мамандандырылған модульден, стратегия мен тағылымдаманы дамытуға бағытталған интеграциялық модульден, бизнес-жобадан және 10 кредит (150 академиялық сағат) көлеміндегі кешенді емтиханнан тұрады, барлық бағдарлама 52 кредитті құрайды.

Модульдердің сипаттамасы:

Модуль 1. Көшбасшылық - адамдар мен ұйымдар

Модуль 2. Қаржы стратегиясы, зерттеу, есеп және қаржы

Модуль 3. Маркетинг және өзгеріс

Модуль 4. Мұнай және газ:

• Мұнай және газ саласындағы экономика және саясат
  • Мұнай және газ операцияларын басқару
  • Мұнай және газ жобаларын басқару
  • Геология - ғылыми-зерттеу және өндіріс негіздері

Модуль 5. Интеграция модулі: бәсекелестік артықшылыққа арналған стратегиялық ақпараттық интеграция

Бағдарлама құны

Бағдарламаның құны өзара келісілген қатысушылардың санына және бағдарламаның құрылымына негізделген.

Сұрақтар бойынша хабарласыңыз: