5B070300 Ақпараттық жүйелер мамандығы ABET халықаралық агенттігінде (АҚШ) аккредиттелген.

5B070300 Ақпараттық жүйелер мамандығы 2012 жылғы Ұлттық саралау қорытындысы бойынша ҚР БҒМ Ұлттық аккредиттеу орталығы тарапынанҚазақстанның жоғары оқу орындары арасындағы ең үздік академиялық бағдарлама ретінде анықталды.

Бағдарламаның сипаттамасы

Бағдарламалауды жақсы көретіндерге арналған мамандық, бағдарламалық жасақтаманы әзірлеудің заманауи әдістерін, әртүрлі масштабтағы желілік технологияларды және әртүрлі мақсаттағы ақпараттық жүйелерді басқаруды еркін меңгергісі келетіндер үшін

Бағдарламаның мақсаттары

Бағдарламаның білім беру мақсаттары осы бағдарлама дайындайтын түлектердің мансаптық және кәсіби жетістіктерін кең мағынада сипаттайды.

5В070300 Ақпараттық жүйелер мамандығы бойынша бакалавр дәрежесін алғаннан кейінгі 3 жылдан соң біз түлектерімізден күтеміз:

- АЖ рөлін толық түсінетін және әртүрлі өнеркәсіптік ұйымдарда, секторларда және АЖ-ны пайдаланудың тривиалды емес орталарында тиімді жұмыс істеуге қабілетті АЖ саласындағы сарапшылар;

- жоғары білікті мамандар, сондай-ақ Құзыретті, мақсатқа ұмтылған және тәжірибелі мүшелер және ҚБТУ-да оқу кезінде, сондай-ақ жеке компаниялар үшін де, мемлекеттік ұйымдар мен ведомстволар үшін де АЖ жобалау, әзірлеу және енгізу кезінде мансаптық даму барысында алған тұжырымдамалық білім мен дағдыларды қолдану процесінде кәсіби және дербес жұмыс істеуге қабілетті жүйелерді жобалау және әзірлеу командаларының көшбасшылары болып табылады;

- заманауи АЖ жобалау, әзірлеу және енгізу үшін тұжырымдамалық білім мен инженерлік дағдыларды қолдануға қабілетті ақпараттық технологиялардағы пионерлер, сондай-ақ экономиканың дамуына ықпал ететін, жұмыс орындарын ұсынатын және қоғам игілігі үшін жұмыс істейтін стартаптарды табысты іске қосуға қабілетті талантты кәсіпкерлер болуы мүмкін;

ҚБТУ-да бағдарламалаушыларды оқытуды үздік мамандар жүргізеді

Шын мәнінде сапалы білімді бағдарламашы болу үшін тек үздіктерден білім алу қажет. Сондықтан біз факультетте мықты профессорлық-оқытушылық құрам жинадық. Барлық педагогтар-IT-саласында кәсіби білімі бар және өз біліктілігін үнемі арттыратын білікті мамандар. Ал ПОҚ – ның 42% - ы-шетелдік оқытушылар ( Ұлыбритания, АҚШ, Жапония және басқа да бірқатар елдерден). Біздің университетте бағдарламашы ретінде оқыған түлектер озық әдістемелерді меңгерген және ақпараттық жүйелер саласындағы нағыз сарапшылар болып табылады. ҚБТУ-да программистке оқу-тамаша мансап құру үшін тамаша бастама және нағыз кәсіпқой болу мүмкіндігі. Дәл қазір сіз осы арманға қадам жасай аласыз. Бізге қоңырау шалыңыз немесе электронды өтінім қалдырыңыз, Сіздің оқуға түсуге қатысты барлық сұрақтарыңызға жауап береміз!